OŠ STARŠE IZ SLOVENIJE U POSJETI NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Marija Draganjac, 1. 6. 2022.

Učenici 4. A razreda s učiteljicom Vesnom Belokleić i knjižničarkom Gordanom Šutej sudjelovali su u međunarodnom projektu poticanja čitanja - Čitanje ne poznaje granice / Branje ne pozna meja.
Čitanje ne poznaje granice/Branje ne pozna meja,  projekt je  za promociju čitanja i nacionalnog identiteta te  razvoja različitih vrsta pismenosti. Pokrenut je povodom Europske godine čitanja naglas (2013.)

Ugostili smo učenike OŠ Starše iz Slovenije te smo jedni drugima prezentirali pročitane knjige.
Naši su učenici pročitali djelo slovenskog autora Tone Seliškara dok su slovenski prijatelji čitali djelo našeg autora Božidara Prosenjaka. Osim radnog dijela, bilo je vremena i za druženje i pokazivanje ljepota našeg grada i županije, a kako je sve izgledalo pogledajte...
Veselimo se idućoj godini i ponovnom druženju, kad naša škola ide u posjet novim prijateljima iz Slovenije.

Ovaj mjesec: 1920