> Bosiljevo
PŠ Bosiljevo

Na putu prema Gorskom Kotru između rijeka Kupe i Dobre, te gradova Karlovca i Ogulina, smjestilo se Bosiljevo. Maleno mjesto koje danas ima status općine i broji jedva oko 1500 stanovnika. Pitomo malo mjesto koje je sa jedne strane omeđeno starom povijesnom cestom Lujzijanom, a u novije vrijeme, sa druge strane autoputom Rijeke – Zagreb.

Prikaz veće karte

Naša mala škola prava je eko-škola. To dokazuje naš jako lijepi školski okoliš i natpis na našim školskim ulaznim vratima “ Više cvjeća, manje smeća.”

U našem cvjetnjaku nalazi se mnogo šarenog cvjeća i puno velikih, ukrasnih stabala o kojem se brinu naš domar, kuharica i spremačica te mi učenici zajedno s njima.

Naš domar je izradio drvene čaplje.

Pokraj škole se nalazi veliko nogometno i košarkaško igralište.

Imamo psa Žućka koji “čuva” školu. Došao je kao lutalica i mi smo ga udomili.

Telefon: +385 47 857-190

> Bosiljevo