Sigurno u prometu

Autor: Marija Draganjac, 14. 9. 2021.

U utorak, 14.rujna 2021. godine je bilo posebno veselo prvašićima u našoj školi. Prometni policajac Policijske uprave Duga Resa, gospodin Aleksandar Turk održao im je zanimljivo predavanje o sigurnosti u prometu.

Kako sigurno prelazimo ulicu, za što služi semafor, kako se ponašamo kao pješaci, a kako kao biciklisti u prometu i još mnogo zanimljivosti, danas su od gospodina Turka mogli naučiti učenici 1. a i 1. b razreda. Predavanje je bilo organizirano u dugoreškom Amfiteatru, a dodatno iznenađenje je bilo što su učenici mogli pogledati policijsko vozilo te čuti policijsku sirenu.

Nadamo se kako naši učenici poštuju prometna pravila, a i vozači, posebno na ulazu pred školom.

OPREZA NIKAD DOSTA!