PREDŠKOLA - OBAVIJESTI

Obavijest roditeljima o početku provedbe obaveznog programa predškole

u pedagoškj godini 2023./2024. pri PŠ Bosiljevo (DV Pčelice)

Temeljem članka 23. a  Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97.,107/07 i 94/13), članka 16. Državnog pedagoškog standarda predškolskog odgoja i naobrazbe (NN 63/08. i 90/10) i članka 5. Pravilnika o upisu djece u mješovito odgojno-obrazovnu skupinu za provođenje programa predškolskog odgoja i obrazovanja, program predškole obvezan je za svu djecu u godini dana prije polaska u osnovnu školu.

• Obvezi upisa u program predškole podliježu djeca koja su do 1. rujna 2023. navršila pet i pol godina života odnosno koja će do 31. ožujka 2024. navršiti šest godina života.

• Program predškole pri PŠ Bosiljevo odnosi se isključivo na djecu s područja općine Bosiljevo, a provodit će se od 2. listopada 2023. do  31. svibnja 2024. pri PŠ Bosiljevo u DV-u Pčelice.

Ovim putem obavještavamo roditelje da u stručnu službu OŠ “Ivan Goran Kovačić” Duga Resa u razdoblju od 1. rujna 2023. do 20. rujna  2023., a u vremenu od 8 do 12 sati donesu ispunjen Zahtjev za prijavu u program predškole, Privolu roditelja za obradu osobnih podataka te svu potrebnu dokumentaciju koja je navedena u obrascu Privole (dokumenti se mogu preuzeti na internetskim stranicama škole).

Ova obavijest bit će objavljena na internetskoj stranici škole te na oglasnim pločama u matičnoj školi,  PŠ Bosiljevo i DV-u Pčelice.

Zahtjev

Privola