Sudoku natjecanje

Autor: Tatjana Kovče, 16. 11. 2023.

Hrvatska Mensa u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje organizira natjecanje u rješavanju SUDOKU zadataka za osnovne i srednje škole. Natjecanje se odvija u tri uzrasne skupine: Mali bistrići (1.- 4. razreda osnovne škole), Kadeti (5.- 8. razreda osnovne škole) i Juniori (svi razredi srednje škole). 27. listopada 2023. godine održano je školsko natjecanje. Natjecalo se 11 učenika naše Škole u kategoriji Kadeti. Pohvaljujemo sve učenike koji su se natjecali, a naročito učenika 8. b razreda Roka Furdeka koji se plasirao na regionalno natjecanje, koje će se održati 25. studenog 2023. godine u Gimnaziji Karlovac.